فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

فلزیاب فرکانسی میتواند برای تفکیک طلا یا انواع فلزات با سنسور التراسونیک عمل نماید و سنسور التراسونیک برای کاوش طلا یا انواع فلزات با عدد وی دی ای VDI در ادیت EDIT مختص فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب جذبی یا رادار زمینی دستی میباشد زیرا سنسور التراسونیک نیز طبق تشخیص امواج و فرکانس عمل مینماید در سیستمهای فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب فرکانس القائی یا فلزیاب جذبی کاربرد بیشتری داشته و عمدتاً با مدار سخت افزار این نوع سیستمها فلزیاب هماهنگ میگردد تا پردازشگر سیستم فلزیاب بتواند هر علامتی که حتی از فاصله دور یا عمق زیاد بازمیگردد و سیستم التراسونیک انرا دریافت نموده و توسط پردازشگر سیستم علائم بسیار ضعیف دریافتی تقویت نموده و قابل تشخیص نماید این سنسور التراسونیک برای مناطقی که رطوبت و رسوبات و اثرات نامطلوب مواد معدنی و منابع صحنه کار ومنابع انحرافی یا مزاحم و ذرات وجود دارد توان جداسازی را نیز به حد مطلوب میرساند و در عمل علائم مربوط به سیستم فلزیاب نقش مهمی را برای شرایط نامطلوب ایفاء میکند این نوع مدارات پردازشگر که با سنسور التراسونیک هماهنگ در تشخیص میگردد انحصاری میباشد و کمتر شرکتی در دنیا دارای این نوع تکنولوژی میباشد .