فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

شرایط طراحی مدار فلزیاب شکل عملکرد فلزیاب را برای قدرت تفکیک ان فلزیاب تعیین مینماید و شرایط طراحی مدار فلزیاب به مهارت و تخصص طراح ان فلزیاب وابسته است و یک طراح حرفه ای فلزیاب میتواند شرایط طراحی مدار فلزیاب را به صورت انحصاری و متفاوت از دیگر فلزیاب ها طراحی نماید و اینکه یک فلزیاب دارای شرایط طراحی متفاوت باشد و ساختار ظاهر یک فلزیاب انحصاری میتواند از نظر ظاهر و شکل عملکرد با دیگر فلزیاب ها متفاوت باشد و طراحی و ساخت یک فلزیاب متفاوت انحصاری  فقط توسط یک دانشمند علوم الکترونیک رادار قابل اجرا میباشد که دانش علوم الکترونیک و رادار را دارا باشد زیرا بیشتر افرادی که فلزیاب را میسارند از مدارات یا نقشه فلزیاب های مغناطیسی یا فلزیاب ولتاژ القایی یا دستگاه های مغناطیس سنج مانند فلزیاب پالسی یا فلزیاب وی ال اف VLF یا فلزیاب بی اف اوBFO یا فلزیاب تی ار TR و .... یا مگنت یا یون یاب یا تسلا یا مگنتومتر در ساخت فلزیاب بهره میبرند که نقشه و مدارات این دسته فلزیاب ها در حالت عموم در اختیار همگان میباشد و هر سازنده یا طراح این دسته فلزیاب های یا دستگاه ها نمی توانند ادعا نمایند که یک فلزیاب انحصاری را طراحی و ساخته اند زیرا پایه ساخت مدار این دسته فلزیاب ها یا دستگاه ه یکسان است و از یک اصول مشخص بهره میبرند

فلزیاب شکل طراحی مداران میتواند قدرت عمق یابی و تفکیک ان فلزیاب را تعیین نماید و فلزیاب نحوه عملکرد خود را از شکل طراحی مدارهمان فلزیاب میگیرد

مدارات فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب از محصول زیر یا پائین دستی سیستمهای رادار و رادار زمینی دستی یابنده و فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب میباشد و مدارات این دسته سیستمها فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب دارای قسمتی از سیستم مدارات رادار RADAR میباشد.

بعضی از اشخاص با داشتن اطلاعات کامل در زمینه سیستمهای فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب نمی توانند در رابطه با مدارات و بنیاد این سیستمها فلزیاب و معدنیاب و قسمتهای مداری نظر دهند زیرا باید خود انها دارای توانائی طراحی مدار رادار   RADAR باشند تا بتوانند در رابطه با سیستمهای دیگر نظریه پردازی نمایند .

البته که هر شخصی یا شرکتی میتواند با فن اوری جدید سیستم فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب نوینی که با سیستمهای فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب قبلی دارای شرایطی یکسان نباشد طراحی و تولید و ارائه نماید.

مدارات سیستمها فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب دارای قسمتهای گوناگون میباشد که هر اپراتور بنابرنوع طراحی میتواند قسمتهای گوناگون را در مدار بصورت دستی یا خودکار تعیین نماید.

در طراحی و ساخت سیستمهای فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب پیشرفته بکار گیری اصول رادار از فراینده افزایش توانائی تشخیص و جدا سازی در سیستم ها فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب میباشد.