فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب جذبی دارای شرایط  مدار سخت افزاری میباشد که میتواند تشخیص بازتاب حرارت در تشعشعات مادون قرمز را مورد ارزیابی در جهت تشخیص و تفکیک در کنار موقعیت انرژی فرکانس با  تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X قرار دهد  

این سنسور جذبی یا سنسور نوری حرارتی نیز به مدار سخت افزار فلزیاب یا معدن یاب یا رادار زمینی دستی متصل گردیده و تشخیص بدست امده از سنسور جذبی یا سنسور نوری حرارتی به مدار سخت افزار فلزیاب منتقل گردیده و مدار اصلی یا مادر فلزیاب یا معدن یاب یا رادار زمینی دستی این علائم تغییر داده  بین این تغییر تشخیص را ایجاد نموده تا سیستم بصورت صدا یا حرکت انتن یا تصویر اشکار نماید.

سنسور جذبی از قطعاتی میباشد که تکنولوژی و فن اوری ان در اختیار کمتر سازنده فلزیابی میباشد .

سنسور جذبی بیشتر در سیستمهای فلزیاب یا معدن یاب یا رادار زمینی دستی یا فلزیاب فرکانس یا فلزیاب فرکانس القائی یا فلزیاب جذبی کارائی داشته و توان تحلیل در سنسور جذبی به همراه تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD توان تشخیص را افزایش میدهد.