فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

سیستمهای فلزیاب انتن دار یا فلزیاب انتنی یا رادار زمینی دستی در صورتیکه یک اپراتور حرفه ای با ان عملیات شعاع زنی یا ردیابی را انجام دهد متقابلاً توان بالائی درنقطه زنی طلا یا هدف مورد نظر با فلزیاب انتنی یا فلزیاب تصویری فرکانسی در حین  جستجو را دارا میباشد و فلزیاب انتنی فرکانسی یا فلزیاب تصویری فرکانسی از نظر توانائی از دیگر سیستمهای فلزیاب انتنی یابنده در نقطه زنی دقت بالاتری دارد

با سیستمهای فلزیاب انتن داریا فلزیاب انتنی فرکانسی با تفکیک عدد وی دی ای VDI اپراتور میتواند از فاصله دور طلا یا هدف مورد نظر را شعاع زنی یا ردیابی نموده و مختصات محدوده طلا یا هدف را مشخص نماید و از روش پهلو یا مقابل هدف یا تغییر در تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT  یا VDI DISC و سطح و حجم یا ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGETX نقطه مورد نظر را مورد ارزیابی قرار داده و امکان خطا را تا حد ممکن کاهش داد .

در سیستمهای انتنی یا ردیاب خوراکی یا ردیاب فانکشن ژنراتور یا دیگر یابنده که این تنظیمات را دارا نمی باشند اپراتور نمی تواند این نوع ارزیابی را به انجام رساند.

میزان موفقیت با سیستمهای دارای تنظیمات تفکیک EDIT یا VDI DISC و تشخیص و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGETX بیشتر از دیگر سیستمها میباشد.