فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

تناسب در تنظیمات فلزیاب برای کاوش طلا یا انواع فلزات شرط اول بدست اورردن محدوده طلا یا هدف برا نقطه زنی طلا یا هدف میباشد و تعادل در شناخت طلا یا هدف بنابر تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGETX در سیستم فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب جذبی ایجاد میگردد و اگر رابطه بین الیاژ طلا و عمق طلا یا عمق هدف با وضعیت مواد معدنی و منابع در صحنه کار در این تنظیمات برقرار نگردد موجب میشود سیستم فلزیاب از هر نوع فلزیاب که باشد میتواند دیگر منابع را که در تنظیم سیستم فلزیاب در ان محدوده تعیین گردیده است مورد ردیابی و کاوش و نقطه زنی مینماید.

در صورتیکه سیستم در شناخت طلا یا هدف در شعاع زنی یا روش حرکتی نتواند طلا یا یک هدف را تفکیک نماید نقاط دیگر را که به تنظیم سیستم فلزیاب نزدیک میباشد را ردیابی یا نقطه زنی مینماید و همین موضوع باعث اشتباه در تشخیص هدف واقعی میگردد.

شناخت طلا یا هدف واقعی از تنظیم صحیح یک سیستم فلزیاب برای طلا یا هدف در ان محدوده نشات میگیرد.