فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

گنج یاب نقطه زن تصویری یک فلزیاب است که با برنامه تفکیک رنگ COL PRO عمل مینماید و همه سیستمهای فلزیاب دنیا به دلیل کاربرد جریان و انرژی و فرکانس یا امواج و علائم دارای شرایط نسبی میباشند و فلزیاب تصویری نقطه زن یا گنج یاب تصویری نقطه زن نیز ازهمین شرایط بهره میبرد

ایرادات بنیادین فلزیاب ها نسبت به نوع دسته طبقه بندی ان فلزیاب  به یکدیگر نزدیک میباشد و برای همین طراحان و تولید کنندگان فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب سعی مینمایند سیستمهای فلزیاب جدید با کاربرد بهتر و تنظیمات متفاوت به بازار ارائه نمایند و در بعضی مواقع از نرم افزاردارای تنظیمات در لپ تاپ یا صفحه نمایشگر به همراه سیستم فلزیاب مادر بهره میبرند تا توان تشخیص سیستمها فلزیاب یا فلزیاب تصویری نقطه زن افزایش یابد.

گنج یاب نقطه زن تصویری در اصل همان فلزیاب نقطه زن تصویری میباشد و اینکه عده ای ابراز مینمایند که سیستم فلزیاب انها فقط بر روی اثار باستانی یا گنج واکنش نشان میدهد امری قابل قبول نمی باشد ولی میتوان ابراز نمود سیستمهای فلزیاب بر روی اهداف فلزی مانند طلا و نقره و مس و روی و برنز با قدمت بیشتر توان بالاتری برای تفکیک در عمق بالاتر را دارد.

مشاهده کاتالوگ فلزیاب  WWW.TJA777.IR

 منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز